po meczu Widzew – Zagłębie Lubin…
16 maja 2011, 18:44 | Autor: Ryan
Kiedy 11 maja podczas meczu z GKS Bełchatów, na którym zresztą absurdalną decyzją władz zabrakło kibiców gości, kibice Widzewa okrzykami i transparentami wyrażali swoją dezaprobatę wobec miłościwie panującego nam rządu i jego poczynań nikt nie przypuszczał, że kolejnego meczu – z Zagłębiem Lubin, nie obejrzymy na żywo. Na mocy decyzji wojewody łódzkiego, na wniosek policji zamknięto nam stadion podczas niedzielnego spotkania. Nie oznaczało to oczywiście nic innego, niż naszą obecność pod stadionem i wspieranie Widzewa właśnie z tego miejsca. Podobnie jak w innych miastach, gdzie zalatujący komuną rządzący pozamykali obiekty dla kibiców, zgromadziliśmy się pod stadionem przy al. Piłsudskiego by stamtąd wspomagać piłkarzy Widzewa. Nie obyło się bez okolicznościowych przyśpiewek i turnieju piłkarskiego. Odpalono kilka raz oraz rozwieszono znany transparent „Niespełnione obietnice – temat zastępczy kibice”. Tego dnia pod stadionem Widzewa zgromadziło się ponad 1000 osób.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska