Olczak przeszedł operację

29 sierpnia 2017, 16:58 | Autor:

Informacja o tym, że Sebastian Olczak wyszedł już ze szpitala, może być zaskakująca szczególnie dla tych, którzy nie wiedzieli, że piłkarz w ogóle się w nim znalazł. Nie chodzi jednak o żadne poważne problemy zdrowotne pomocnika.

Zawodnik Widzewa trafił do szpitala z powodu problemów z ręką. Nabawił się ich już jakiś czas temu, dzień po nieudanym meczu wyjazdowym w Sulejówku. Olczaka na treningu uderzyła w palec piłka. Początkowo wydawało się, że nie stało się nic złego. Założono opatrunek i kość sama miała się z czasem zrosnąć.

Po dwóch tygodniach widzewiak udał się na kontrolę lekarską, która wykazała, że palec źle się zrasta. Zapadła więc decyzja, by… kość złamać ponownie i całość poskładać na nowo. Do tego potrzebna była więc krótka hospitalizacja piłkarza w szpitalu im. WAM w Łodzi.W tej chwili Sebastian Olczak jest już po zabiegu, ale trenować nie może. Za dwa tygodnie zostaną zdjęte szwy. Całe zamieszanie z jego ręką sprawiło, że zawodnik wylądował na zwolnieniu lekarskim. Komplikuje to sprawy rozwiązania umowy. Nie jest przecież tajemnicą, że Franciszek Smuda nie widzi dla niego miejsca w zespole.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress