Pięć treningów przed meczem z Garbarnią
10 września 2019, 10:27 | Autor: Kamil
We wtorkowe przedpołudnie piłkarze Widzewa rozpoczną przygotowania do meczu z Garbarnią Kraków. Przed sobotnim spotkaniem podopieczni Marcina Kaczmarka ćwiczyć będą pięć razy – informuje widzew.com.
Tak jak zwykle, we wtorek widzewiaków czeka podwójna dawka treningów. Oba, przedpołudniowy i popołudniowy, odbędą się na Łodziance. Na trzy kolejne dni przewidziano po jednych zajęciach, z których czwartkowe będą mieć miejsce na płycie stadionu przy al. Piłsudskiego, a środowe i piątkowe ponownie w ośrodku w Parku 3 Maja.
Po meczu z Legionovią Legionowo żaden z zawodników nie zgłosił urazu, a więc do dyspozycji trenera Kaczmarka powinien być cały zespół, nie licząc kontuzjowanych młodych Jakuba Mikołajczaka i Jakuba Jasińskiego.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Witam .
Może trochę nie na temat,ale to najnowszy post. Z tego co pamiętam to od 10 września miała ruszyć sprzedaż biletów na Śląsk
Można prosić jakieś info albo artykuł co i jak w tym temacie?
Dziś o 19:10 rusza, wieczorem przypomnimy.
Dziękuję
Witam wszystkich Widzewiaków. Potrzebuje kod na trybune B Mój e mail [email protected] Z gory bardzo dziekuje. Tylko Widzew