Pierwszy tydzień przygotowań za nami
14 stycznia 2017, 13:36 | Autor: RyanPiłkarze Widzewa mają za sobą pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej. W sobotę odbyła się ostatnia jednostka treningowa, po której zespół udał się na odnowę biologiczną na basen. Kolejne zajęcia zaplanowano na poniedziałek.
Na pierwszym treningu w nowym roku Przemysław Cecherz miał do dyspozycji 23 zawodników, ale liczba ta później zwiększyła się. Do drużyny dołączył najpierw Dawid Kamiński, a później testowany zawodnik Legii Warszawa Patryk Baran oraz wypożyczony do Andrespolii Wiśniowa Góra Konrad Puchalski.
Widzewiacy ćwiczyli zazwyczaj raz dziennie, ale w środę i piątek Cecherz postanowił popracować z nimi dwa razy. Zajęcia na boisku łączone były w te dni z treningami na siłowni oraz hali. Obciążenia nie były jeszcze zbyt duże, pierwszy tydzień przygotowań był tzw. treningiem adaptacyjnym.
Foto: widzew.com








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki