Piłkarze rezerw już po ostatnim tegorocznym treningu

13 grudnia 2019, 19:57 | Autor:

Na ostatnim tegorocznym treningu spotkali się dziś po południu piłkarze rezerw i juniorów starszych Widzewa. Teraz wszyscy będą mogli zregenerować siły przed trudną i wymagającą rundą wiosenną oraz całym nadchodzącym rokiem.

W zajęciach na Łodziance wzięło udział dwudziestu ośmiu zawodników. Można się spodziewać, że większość z nich pojawi się też na kolejnych, już w nowym roku. Wiele wskazuje jednak na to, że drużyna zostanie jeszcze wzmocniona, tak by wiosną być gotowa do walki na dwóch frontach.

W najbliższej rundzie na pierwszy plan wysuwa się walka o awans do IV ligi. Na razie widzewiacy zajmują w tabeli okręgówki drugie miejsce i będą musieli zrobić wszystko, by zniwelować trzypunktową stratę do Stali Głowno. Oprócz tego, łodzianie rywalizować będą w Lidze Makroregionalnej, w której stawką będzie promocja do Centralnej Ligi Juniorów.

Przygotowania do wiosennych zmagań podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego Macieja Sobocińskiego rozpoczną w styczniu. Podczas dwóch miesięcy wytężonej pracy czeka ich wiele sparingów, w zdecydowanej większości z rywalami z wyższych lig. Ich dokładną rozpiskę poznamy wkrótce.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress