Piłkarze Widzewa pomagają domom dziecka!

21 listopada 2021, 08:30 | Autor:

Przy okazji pucharowego meczu z Wisłą Kraków będzie miał finał akcji charytatywnej, którą klub organizuje wspólnie z łódzkimi domami dziecka. Już teraz postanowili się w nią włączyć piłkarze pierwszej drużyny Widzewa Łódź i ofiarować pięć unikatowych koszulek!

Do zdobycia są pochodzące z tego sezonu trykoty: Jakuba Wrąbla, Marka Hanouska oraz Daniela Tanżyny ze spotkań Pucharu Polski, a także Juliusza Letniowskiego i Pawła Zielińskiego z wyjazdowych potyczek czerwono-biało-czerwonych. Na każdej z koszulek mogą również znaleźć się autografy: albo tylko wybranego zawodnika, albo całej drużyny.

Licytacje odbywają się na portalu Allegro Lokalnie TUTAJ i potrwają do najbliższej soboty. Już teraz udało się dzięki nim zgromadzić ponad dwa i pół tysiąca złotych, ale suma ta na pewno jeszcze zdecydowanie się zwiększy. Cała kwota przeznaczona zostanie na wsparcie dla łódzkich domów dziecka. Więcej informacji na temat świątecznej zbiórki niebawem.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
2 lat temu

Brawo. Każda pomoc jest bezcenna. Zeby jeszvze6nasi piłkarze dokładali radość dla wszystkich po swoich zwycięstwach bo czołówka goni ostro i strzelają po 4 bramki.

Mariusz
2 lat temu

Widzew pomaga formom dziecka a Kałes tylko by ciągnął w swoją stronę.Taka jest różnica że jedni pomagają ( Widzew)a drugim( ŁKS) jeszcze mało i tylko ciągną do siebie.Chciwcy Kałesowe .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x