Płuska oficjalnie przejął stery w Siedlcach

1 listopada 2019, 10:12 | Autor:

Tylko w dwóch meczach zespół Pogoni Siedlce prowadził Daniel Purzycki. Po tym, na jaw wyszły stosowane przez niego niedozwolone metody, został on najpierw odsunięty od obowiązków, a później zwolniony z klubu. Nowym trenerem siedlczan został Marcin Płuska.

Przypomnijmy, że w ubiegły piątek do siedziby Pogoni weszła policja. Wszystko przez to, że wcześniej siedmiu piłkarzy pierwszego zespołu miało otrzymać kroplówkę, ale w dawce dużo większej niż dopuszczalna, co traktowane jest jako doping. Zawodnikom grozi dyskwalifikacja, jednak za inicjatora pomysłu uznano Purzyckiego i dlatego postanowiono się z nim rozstać.

Już w poprzednim ligowym spotkaniu z GKS Katowice drużynę prowadził dotychczasowy drugi trener, Marcin Płuska, jednak oficjalnie nowym szkoleniowcem został ogłoszony dopiero we wtorek. Jego formalny debiut nie wypadł niestety najlepiej, bo dzień później Pogoń uległa na własnym boisku w 1/16 finału Pucharu Polski Piastowi Gliwice aż 0:4.

Siedlecki klub w tabeli II ligi zajmuje piętnaste miejsce. Płuska pozostanie jego trenerem co najmniej do końca roku.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kazek
1 rok temu

Powodzenia Marcin, należy Ci się!

Wilkowaty
1 rok temu

Weszła policja… akurat wiedzieli, że będą podawane kroplówki. Weszli, bo przechodzili przypadkiem przez klub. Ciekawe kto jest konfidentem…

NoBody
1 rok temu

Bardzo sympatyczny człowiek, aczkolwiek nie sądzę żeby do końca sezonu dopracował w Pogoni jako pierwszy trener.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x