Po Cracovii…
31 października 2011, 06:57 | Autor: RyanKilkadziesiąt minut przed meczem nasi ultrasi zostali poinformowani, że wydane na większość z nich zakazy klubowe zostały przedłużone na 12 miesięcy ! Zakazy nie mają żadnego uzasadnienia i są wydane przez widzi mi się naszej kierownik ds bezpieczeństwa p. Dziegieckiej. Grupy kibicowskie na Widzewie zdecydowały o proteście – nie było flag i zorganizowanego dopingu. Zegar opustoszał w ok. 40 minucie, a w przerwie fani opuścili stadion. Tego dnia wielkie święto miały mieć FC Widzewa, które wspólnie przygotowały przemarsz oraz oprawę i doping na Niciarce. Niestety, na skutek absurdalnych i bzdurnych decyzji sobotni dzień zakończył się bardzo mizernie, choć akcja FC na wielki plus. Informujemy, że protest w żaden sposób nie jest wymierzony w piłkarzy. Wkrótce poinformujemy o jego dalszych formach…







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska