Podsumowanie 29. kolejki IV ligi

8 maja 2016, 21:32 | Autor:

łzpn

Zakończona dziś 29. kolejka IV ligi była jedną z najbardziej udanych dla zespołu Widzewa. Piłkarze Marcina Płuski wykorzystali sobotnie porażki konkurentów i rozbijając przed własną publicznością Orła Nieborów awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

Cała trójka rywali w walce o awans do III ligi przegrała swoje mecze w stosunku 1:2. Najbardziej zaskakująca była wpadka Paradyża, który prowadził do przerwy 1:0. Będący w wyśmienitej formie zawodnicy z Zelowa pokazali jednak pazur i w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Widzewiaków ucieszyły też przegrane zespołów z Bełchatowa. Zjednoczeni ulegli imiennikowi ze Strykowa, a rezerwy GKS-u rzgowskiemu Zawiszy. Następny przeciwnik łodzian – Stal – zgodnie z przewidywaniami przegrał w Pajęcznie z tamtejszym Zawiszą.