Pojedź na wyjazd z Redakcją WTM i pomóż Wiktorowi!

30 grudnia 2019, 08:50 | Autor:

Tak jak już pisaliśmy, włączyliśmy się w pomoc walczącemu z nowotworem złośliwym Wiktorowi Foksowi i przekazaliśmy na ten cel kilka przedmiotów na licytację. Wczoraj rozpoczęła się jeszcze jedna aukcja – tym razem absolutnie wyjątkowa!

Postanowiliśmy zaoferować… wyjazd na jeden z wiosennych meczów Widzewa w towarzystwie Redakcji WTM! To jedyna szansa, by na żywo podpatrzeć, jak wygląda nasza praca, czy to na trybunach, czy na murawie, a po zakończonym spotkaniu móc porozmawiać z piłkarzami i sztabem szkoleniowym.

Zwycięzcy aukcji zapewniamy transport w dwie strony, a także akredytację prasową (na trybunę prasową lub do strefy foto – w zależności od preferencji). Upoważnia ona do udziału w pomeczowej konferencji prasowej, gwarantuje też dostęp do zawodników obu zespołów.

Niestety, z uwagi na drugoligowe realia i zdarzające się problemy z przyznaniem odpowiedniej liczby akredytacji, wybór meczu musimy ograniczyć do spotkań z Górnikiem ŁęcznaStalą Rzeszów Pogonią Siedlce. W innych przypadkach nie jesteśmy w stanie zagwarantować wejścia na stadion.

Licytacja rozpoczęła się wczoraj wieczorem i potrwa aż do 24 stycznia. Aktualnie cena wynosi już 550 złotych, ale jesteśmy przekonani, że jeszcze znacznie wzrośnie! Wszystkie pieniądze przekazane zostaną oczywiście Wiktorowi, który walczy z nowotworem złośliwym, a jedynym ratunkiem dla niego jest kosztowna terapia.

Wszystkie aukcje dla Wiktora prowadzone są TUTAJ. Chłopcu można pomóc także poprzez wpłatę W TYM MIEJSCU.

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przyjaciel Widzewiak

To jest niesamowite. Słowa uznania dla WTM słowa uznania dla wszystkich kibiców Widzewa. Jestem dumny że jestem jednym z Was. Tak się składa że znam historię tego chlopca ( kibica naszego Widzewa) i miałem wielką nadzieję że my kibice damy radę pomóc temu chłopcu bo on po prostu na to zasługuje. Podziwiam upór i walkę jaką prowadzi rodzina i przyjaciele tego chlopca. Teraz my kibice Widzewa pokażmy siłę. Nie pozwólmy aby choroba pokonała choroba. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

Mar

Pomysl doskonaly i pole do popisu dla fanatykow-biznesmenow.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress