Ponad pół tysiąca Żaboli w Łodzi

28 listopada 2010, 00:23 | Autor:

Około 520 kibiców Górnika pojawiło się w Łodzi. Na wyposażeniu mieli kilka flag. Zaprezentowali również oprawę.

Oprawę upamiętniającą 15 rocznicę założenia pewnej grupy kibicowskiej zaprezentowali również fani Widzewa.

Po tej oprawie nastąpiła 15 minutowa przerwa w dopingu. W ramach protestu przeciwko poczynaniom działaczy fani spod zegara przez około 20 minut nie prowadzili dopingu. Na płocie pojawił się okolicznościowy transparent. W drugiej połowie na stadionie mogliśmy obejrzeć flagowisko składające się z kilku tysięcy flag „na stulecie”.

Doping tego dnia na dobrym poziomie. Przyczynili się do tego również piłkarze, którzy wygrali z Górnikiem 4:0. Niestety piłkarzom troszkę poprzestawiało się w głowach i po meczu zamiast podejść pod sektory do kibiców uciekli szybko do szatni… Zapewnie nie pozostanie to bez konsekwencji…