Portal WTM z nagrodą „Widzewiaka Roku” za rok 2013! (video)

23 lutego 2014, 13:22 | Autor:

Widzewiak_Roku

Niezmiernie miło poinformować nam, iż Redakcja portalu Widzew To My została uhonorowana prestiżową nagrodą! Kapituła dokonująca wyboru „Widzewiaka Roku” uznała jednomyślnie, że tytuł ten należy się właśnie kibicom tworzącym niniejszy serwis! To pierwsze wyróżnienie dla grupy ludzi, wcześniej otrzymywały je indywidualne osoby.

OSK „Tylko Widzew” konkurs wyłaniający „Widzewiaka Roku” zorganizowało po raz trzeci. W pierwszej jego edycji triumfował były piłkarz Widzewa, Adrian Budka, a przed rokiem nagroda trafiła w ręce trenera Radosława Mroczkowskiego. W tym roku, decyzją Kapituły, statuetką trafiła nie do jednej osoby, a do całej grupy ludzi. Mowa o kibicach tworzących Oficjalny Portal Kibiców Widzew To My!

Dla całej redakcji jest to oczywiście ogromne wyróżnienie i docenienie starań wkładanych w rozwój kibicowskiej witryny. Jest to także bodziec do jeszcze większej pracy, by portal WTM rozwijał się nadal w takim tempie.

Tak, jak informowaliśmy już w trakcie odbierania nagrody w przerwie meczu z Piastem Gliwice, na murawie boiska, nagrodę tą dedykujemy całemu środowisku kibicowskiemu, które każdego dnia pracuje na markę Widzewa. Zarówno osobom zajmującym się organizacją dopingu, tworzeniem opraw, wylewającym poty na salach gimnastycznych oraz broniącym honoru klubu na ulicach swoich miast!
Tytuł „Widzewiaka Roku 2013” traktujemy jako wyróżnienie dla wszystkich tych, którzy aktywnie działają na chwałę Widzewa, bez względu na to, czy posługują się przy tym klawiaturą, sprayem, czy rękawicami bokserskimi!

Moment wręczenia nagrody: