Poznaliśmy termin pucharowego meczu futsalistów

11 lutego 2022, 12:54 | Autor:

Mnóstwo emocji przyniósł wtorkowy mecz 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Widzewem Łódź a FC Toruń. Dla podopiecznych Marcina Stanisławskiego było to jednak preludium przed jeszcze trudniejszym starciem z Constractem Lubawa. Znamy już jego termin.

Chociaż do przerwy czerwono-biało-czerwoni przegrywali z piątą drużyną Ekstraklasy dwiema bramkami, w drugiej połowie odwrócili losy spotkania i odnieśli zwycięstwo 3:2. W nagrodę za sukces, w 1/8 finału zmierzą się z dużo bardziej wymagającym rywalem, jednym z czołowych polskich zespołów i aktualnym wicemistrzem kraju, regularnie walczącym o najwyższe cele.

Jak czytamy na widzewfutsal.com, termin meczu Widzewa z Constractem ustalony został na czwartek, 24 lutego, a pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy w Hali Parkowej o godzinie 21:00. Będzie to zatem znakomita rozgrzewka dla kibiców przed zaplanowaną na następny dzień potyczką piłkarzy łodzian z Arką Gdynia. Sprzedaż biletów ma ruszyć niebawem.