Przed rezerwami ostatni tegoroczny sparing
11 grudnia 2020, 19:30 | Autor: Kamil
Pierwsza drużyna łódzkiego Widzewa skończyła treningi już dziś, ale drugi zespół pracować będzie jeszcze przez tydzień. Jutro podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego rozegrają z kolei ostatni tegoroczny sparing. Zmierzą się w nim z Jutrzenką Drzewce.
Widzewiacy mają za sobą już dwie gry kontrolne – najpierw wzmocnieni juniorami starszymi pokonali występujący w klasie okręgowej Start Brzeziny 6:1, a tydzień później rozgromili czwartoligowy Ner Poddębice 11:1. Jutro zagrają z innym rywalem z tego szczebla, czyli zajmującą przedostatnie miejsce po rundzie jesiennej ekipą spod Skierniewic.
Można się spodziewać, że na sztucznej murawie Łodzianki znów obejrzymy kilku zawodników testowanych. W zeszłą sobotę dwóch z nich zrobiło naprawdę dobre wrażenie – pierwszy, grający na prawym skrzydle, zdobył dwie bramki i dołożył do tego kilka asyst, a drugi, prezentujący się w ataku, bramkarza pokonał czterokrotnie. Jak się dowiedzieliśmy, młody napastnik sprawdzany był również pod kątem przydatności do pierwszego zespołu.
Sparing pomiędzy rezerwami Widzewa a Jutrzenką rozpocznie się jutro o godzinie 10:00 na boisku ośrodka przy ul. Małachowskiego. Warto wspomnieć, że tuż po jego zakończeniu swój mecz rozegrają też juniorzy starsi, którzy rywalizować będą z TS Janiszewice.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
https://www.facebook.com/314841065959877/photos/a.339465536830763/834081930702452/