Rozpoczęła się kolejna licytacja dla Lenki!
11 grudnia 2020, 12:30 | Autor: Kamil
Rozpoczynamy kolejną licytację w ramach pomocy sześcioletniej Lence Stępień, która walczy z nieuleczalnym zespołem Retta. Tym razem do zdobycia jest bardzo ciekawy zestaw świątecznych gadżetów, a całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie na wsparcie dziewczynki!
W skład pakietu wchodzą gadżety widoczne na powyższym zdjęciu, czyli m.in. szalik, poduszka, kubek czy piernik. Komplet upominków utrzymany jest w tematyce bożonarodzeniowej, ale nie brakuje oczywiście akcentów widzewskich. Zestaw przekazała Widzewska Emigracja, czyli fan club zrzeszający kibiców łodzian z Wysp Brytyjskich.
Licytacja rozpoczęła się właśnie na naszym profilu na Facebooku od kwoty 50 złotych. Potrwa do wtorku, 15 grudnia, do godziny 19:10. Oferty składać można w komentarzach pod zamieszczonym poniżej postem. Zachęcamy do wzięcia udziału, bo pieniądze przekazane zostaną na bardzo potrzebny cel, czyli pomoc dziewczynce.
Lenka cierpi na zespół Retta – nieuleczalną chorobę, z powodu której dzieci cofają się w rozwoju: przestają chodzić, ruszać rękami czy mówić. Aby opóźnić postęp tego schorzenia, niezbędna jest rehabilitacja. Rodzice nie są w stanie pokryć jej kosztów z własnej kieszeni, dlatego zdecydowali się poprosić o pomoc. Wsparcia można udzielić TUTAJ.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
200 zł
Naprawdę nikt poza mną nie licytuje?Gdzie WIDZEWSKI charakter?Sięgać do skarpety!
Licytacja odbywa się na Facebooku i tylko tam.
Kamil,napisałeś,że oferty można składać w komentarzach! Nie mam FB!
Tak, w komentarzach pod zamieszczonym powyżej postem na Facebooku, tak jak przy okazji każdej podobnej licytacji. Takie zasady ustalili organizatorzy.
to lipa!Nie chcę mieć Fb!a policytowałbym mocno!
Przekażę Twoją ofertę organizatorowi, może coś poradzimy :)
Dzięki! Tak zrób!
Oferta złożona – śledź aukcję na Facebooku (można bez konta) i w razie czego dawaj znać tutaj.
Na fb jest 210, ja 300zł.
420zł
450 i jedziemy dalej!
No Mario to jest Nas dwóch. Brawo . Widzewski charakter ! Dla Leńki
mario 451
470.
475 ;)