Przybylski nie przestaje strzelać (wideo)

27 września 2018, 08:52 | Autor:

Rozkręcił się w ostatnim czasie Michał Przybylski! Po trwającej ponad miesiąc strzeleckiej niemocy, wypożyczony z Widzewa napastnik strzelił bramkę w każdym z ostatnich trzech meczów B36. Wczoraj znów pomógł w odniesieniu swojej drużynie zwycięstwa.

W zaległym meczu 16. kolejki farerskiej ligi, B36 podejmowało wczoraj drużynę 07 Vestur. Przybylski wyszedł w pierwszym składzie i w 36. minucie wpisał się na listę strzelców. Pod sam koniec spotkania, gola na 2:0 zdobył Erlendur Magnusson, ustalając tym samym wynik spotkania. Dzięki wygranej, zespół z Torshavn awansował w tabeli na drugie miejsce!

Dla Przybylskiego był to ósmy ligowy występ na Wyspach Owczych. Strzelił w nich cztery bramki. Przed nim jeszcze kolejne cztery spotkania, po których wróci do Widzewa i spróbuje powalczyć o miejsce w kadrze pierwszego zespołu.