Przygotowania do meczu z Koroną rozpoczęte
25 listopada 2013, 18:09 | Autor: JuraDzisiejszym treningiem o g. 11 rozpoczęły się przygotowania do arcyważnego meczu „o 6 punktów” z bezpośrednio poprzedzającą Widzew w tabeli kielecką Koroną. W zajęciach nie brali udziału odsunięci od pierwszego składu Kevin Lafrance i Lewon Airapetian. Z tego powodu, a także 4 żółtej kartki Jonathana Pereza, na treningu ćwiczony był wariant z parą stoperów Rafał Augustyniak – Piotr Mroziński.
W zajęciach brał również udział testowany 25-letni obrońca Górnika Polkowice – Rafał Darda. Jest on wychowankiem Mamr Giżycko, w przeszłości grał m.in. w Wiśle Kraków. Darda jest podstawowym piłkarzem klubu z Zagłębia Miedziowego – wystąpił w tym sezonie 14 meczach II ligi, strzelając 1 gola.
Na wtorek sztab szkoleniowy zaplanował 2 treningi – przed południem zajęcia na boisku, po południu ćwiczenia na siłowni.







Legia Warszawa
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Cracovia
Lech Poznań
Piast Gliwice
Radomiak Radom
GKS Katowice
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
Wisła Płock
Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Maz.
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Maz.
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
Warta Sieradz
Mławianka Mława
ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
ŁKS II Łódź