25 listopada 2013, 23:49 | Autor:

Mikołaj_Zwoliński

Przedstawiamy cotygodniowy raport na temat piłkarzy Widzewa wypożyczonych do innych klubów. Oto, co w minionym tygodniu wydarzało się u czwórki widzewiaków „na zesłaniu”:

Bartłomiej Pawłowski (Malaga CF):
Poniedziałkowe spotkanie Malagi z Athletic Bilbao Bartłomiej Pawłowski rozpoczął na ławce rezerwowych. Na placu gry zameldował się w 74 minucie, przy stanie 1:1 (5 minut wcześniej Athletic wyrównało). W 85 minucie Malaga straciła drugiego gola i w konsekwencji doznała siódmej porażki w sezonie. Nadal zajmuje 14 miejsce w tabeli.

Damian Ceglarz (Pelikan Łowicz):
Drużyna Pelikana wygrała na swoim boisku 1:0 z Olimpią Elbląg i utrzymała 9 lokatę w II lidze wschodniej. W zespole z Łowicza nadal nie występuje kontuzjowany Damian Ceglarz. Obrońca nie pojawi się już w tym roku na boisku, gdyż liga kończy granie.

Sebastian Duda (Stal Mielec):
Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie Stali Mielec ze Zniczem Pruszków. Biało-niebiescy tym ważnym zwycięstwem wywalczyli awans na 2 miejsce w tabeli II ligi wschodniej. Mielczanie coraz poważniej zaczynają myśleć o awansie do I ligi
W spotkaniu ze Zniczem pełne 90 minut rozegrał Sebastian Duda.

Mikołaj Zwoliński (Sokół Aleksandrów Łódzki):
Pomocnik po dwóch meczach przerwy wrócił do gry. Sokół, z Mikołajem Zwolińskim w podstawowym składzie, zremisował na własnym boisku z MKS Kutno. Aleksandrowianie stracili gola na dwie minuty przed końcem spotkania. Widzewiak spędził na boisku całe 90 minut.
Sokół pozostał na 14 miejscu w tabeli III ligi łódzko-mazowieckiej.