Raport kartkowy przed meczem z Górnikiem

22 marca 2026, 08:30 | Autor:

Jeden zawodnik Widzewa zobaczył żółtą kartkę podczas spotkania z Arką Gdynia, ale po odwołaniu do Komisji Ligi została ona anulowana. Ukarany został też członek sztabu szkoleniowego. Zagrożonych pauzą jest trzech Widzewiaków.

W niedzielnym meczu za przewinienie trafił do notesu sędziowskiego Lukas Lerager. Klub złożył jednak odwołanie, które zostało rozpatrzone pozytywnie i żółta kartka została anulowana. Napomniany został także Jakub Dziółka. Do meczowej kadry powraca Andi Zeqiri, a zagrożonych jest trzech ŁodzianSteve Kapuadi, Samuel Kozlovsky oraz Juljan Shehu.

W ekipie Michala Gasparika z powodu otrzymania bezpośredniej czerwonej kartki nie wystąpi dzisiaj Lukas Podolski. Zagrożeni jednym meczem przerwy są Erik Janża, Sondre Liseth oraz Lukas Podolski. 

Żółte kartki w Widzewie Łódź:

8 – Mariusz Fornalczyk
7
– Juljan Shehu
6 –
Marcel Krajewski
4
– Angel Baena, Sebastian Bergier, Ricardo Visus, Andi Zeqiri
3
– Steve Kapuadi, Samuel Kozlovsky
2 – Stelios Andreou, Emil Kornvig, Lindon Selahi, Mateusz Żyro
1 – Bartłomiej Drągowski, Szymon Czyż, Veljko Ilić, Carlos Isaac, Lukas Lerager, Maciej Kikolski

Czerwone kartki w Widzewie Łódź:

1 – Sebastian Bergier

Żółte kartki w sztabie szkoleniowym Widzewa Łódź:

1 – Jakub Dziółka, Marcin Pogorzała, Aleksandar Vuković

Czerwone kartki w sztabie szkoleniowym Widzewa Łódź:

1 – Tomasz Krzywonos

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
raaf
1 miesiąc temu

Fornalczyk to szybciej 12 kartek złapie niż gola strzeli. Trzeba się szybko pozbyć tego niewypału transferowego, bo rozwali drużynę od środka.

Polska
Odpowiedź do  raaf
1 miesiąc temu

Fornalczyk to najlepszy transfer w tym sezonie.

Tomek
Odpowiedź do  raaf
1 miesiąc temu

Żeby zaraz was Melon nie zostawił.

fan
Odpowiedź do  raaf
1 miesiąc temu

No co to trzeba mu dac jeszcze czasu z 2 lat i zaskoczy,bo on nie wiem skąd by tutaj przyszedł z jakiejś egzotycznej ligi chyba ,a nie z Korony :)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x