Raport kartkowy przed meczem z Górnikiem
22 marca 2026, 08:30 | Autor: Bercik
Jeden zawodnik Widzewa zobaczył żółtą kartkę podczas spotkania z Arką Gdynia, ale po odwołaniu do Komisji Ligi została ona anulowana. Ukarany został też członek sztabu szkoleniowego. Zagrożonych pauzą jest trzech Widzewiaków.
W niedzielnym meczu za przewinienie trafił do notesu sędziowskiego Lukas Lerager. Klub złożył jednak odwołanie, które zostało rozpatrzone pozytywnie i żółta kartka została anulowana. Napomniany został także Jakub Dziółka. Do meczowej kadry powraca Andi Zeqiri, a zagrożonych jest trzech Łodzian – Steve Kapuadi, Samuel Kozlovsky oraz Juljan Shehu.
W ekipie Michala Gasparika z powodu otrzymania bezpośredniej czerwonej kartki nie wystąpi dzisiaj Lukas Podolski. Zagrożeni jednym meczem przerwy są Erik Janża, Sondre Liseth oraz Lukas Podolski.
Żółte kartki w Widzewie Łódź:
8 – Mariusz Fornalczyk
7 – Juljan Shehu
6 – Marcel Krajewski
4 – Angel Baena, Sebastian Bergier, Ricardo Visus, Andi Zeqiri
3 – Steve Kapuadi, Samuel Kozlovsky
2 – Stelios Andreou, Emil Kornvig, Lindon Selahi, Mateusz Żyro
1 – Bartłomiej Drągowski, Szymon Czyż, Veljko Ilić, Carlos Isaac, Lukas Lerager, Maciej Kikolski
Czerwone kartki w Widzewie Łódź:
1 – Sebastian Bergier
Żółte kartki w sztabie szkoleniowym Widzewa Łódź:
1 – Jakub Dziółka, Marcin Pogorzała, Aleksandar Vuković
Czerwone kartki w sztabie szkoleniowym Widzewa Łódź:
1 – Tomasz Krzywonos







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Fornalczyk to szybciej 12 kartek złapie niż gola strzeli. Trzeba się szybko pozbyć tego niewypału transferowego, bo rozwali drużynę od środka.
Fornalczyk to najlepszy transfer w tym sezonie.
Żeby zaraz was Melon nie zostawił.
No co to trzeba mu dac jeszcze czasu z 2 lat i zaskoczy,bo on nie wiem skąd by tutaj przyszedł z jakiejś egzotycznej ligi chyba ,a nie z Korony :)