Raport kartkowy przed meczem z Lechem

19 marca 2023, 09:00 | Autor:

Dwukrotnie w ostatnim meczu z Wisłą Płock napominani byli piłkarze Widzewa. Ukarani zawodnicy dołączyli do grona zawodników zagrożonych jednym meczem pauzy. W drużynie Lecha Poznań zabraknie jednego zawodnika.

Do notesu sędziowskiego w poniedziałek trafili Serafin Szota oraz Mateusz Żyro i dołączyli oni do grona piłkarzy zagrożonych. Prócz wyżej wymienionych zawodników uważać muszą również Dominik Kun, Juliusz Letniowski oraz Ernest Terpiłowski.

W ekipie poznańskiego Lecha zabraknie Michała Skórasia, który w poprzedniej kolejce otrzymał czwartą żółtą kartkę. Zagrożonych jest czterech lechitów. Łącznie piłkarze z Poznania zobaczyli pięćdziesiąt siedem żółtych i dwie czerwone kartki.

Żółte kartki w drużynie:

4 – Jordi Sanchez
3
– Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Serafin Szota, Ernest Terpiłowski, Mateusz Żyro
2
– Martin Kreuzriegler, Bartłomiej Pawłowski
1 – Bożidar Czorbadżijski, Marek Hanousek, Mato Milos, Fabio Nunes, Kristoffer Normann Hansen, Juljan Shehu, Patryk Stępiński, Jakub Sypek, Łukasz Zjawiński

Żółte kartki w sztabie szkoleniowym:

3 – Janusz Niedźwiedź

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiek
1 rok temu

Media donoszą, że nastąpiła zmiana arbitra głównego w dzisiejszym meczu! Podobno to nie Szymon Marciniak, a Damian Kos z Wejherowa ma poprowadzić pojedynek Widzewa z Lechem… Czyżby Varciniak zrejterował?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x