Raport kartkowy przed meczem z Resovią
9 maja 2021, 08:00 | Autor: Kamil
Dwie żółte kartki obejrzeli w poprzednim meczu z Miedzią Legnica piłkarze Widzewa Łódź. Tym razem ukarani zostali Marek Hanousek oraz Marcin Robak, co dla tego pierwszego oznacza pauzę w dzisiejszym spotkaniu z Resovią w Rzeszowie.
Doświadczony Czech otrzymał swoje czwarte napomnienie w tym sezonie i będzie musiał odcierpieć jedną kolejkę zawieszenia. Wciąż nie maleje jednak grono zagrożonych, do których teraz dołączył Robak. Oprócz niego, uważać muszą Michał Grudniewski, Dominik Kun, Mateusz Michalski, Mateusz Możdżeń, Bartłomiej Poczobut oraz Daniel Tanżyna.
Zawodnicy Resovii w bieżących rozgrywkach zgromadzili na swoim koncie sześćdziesiąt pięć żółtych i dwie czerwone kartki. Najwięcej razy, bo aż ośmiokrotnie, karany był Bartłomiej Wasiluk. Dzisiaj nikt nie jest zawieszony, ale na baczności muszą się mieć Mateusz Geniec, Bartosz Jaroch, Michał Kuczałek, Josip Soljić, a także Karol Twardowski.
Żółte kartki w Widzewie:
7 – Bartłomiej Poczobut
6 – Krystian Nowak
5 – Łukasz Kosakiewicz
4 – Marek Hanousek, Patryk Stępiński
3 – Michał Grudniewski, Dominik Kun, Mateusz Michalski, Mateusz Możdżeń, Marcin Robak, Daniel Tanżyna
2 – Filip Becht, Kacper Gach
1 – Michael Ameyaw, Caique, Merveille Fundambu, Przemysław Kita, Miłosz Mleczko, Patryk Mucha





Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Grudniewski, Kun, Michalski, Możdżeń, Robak po 3 żółte kartki? Jest zatem szansa, że wypadną na co najmniej jeden meczyk. Pewną niewiadomą jest dla mnie postawa Poczobuta (w rundzie wiosennej, poza Wrąblem, najpewniej grający zawodnik. I tu jego absencja byłaby raczej zauważalna, tak samo chyba w przypadku Tanżyny).
„Doświadczony Czech otrzymał swoje czwarte napomnienie w tym sezonie i będzie musiał pauzować. Wciąż nie maleje jednak grono zagrożonych, do których teraz dołączył Robak. Oprócz niego, uważać muszą Michał Grudniewski, Marek Hanousek…,”
Kamilu tu chyba powinieneś usunąć Marka, który już”pauzuje” więc nie sądzę, że w trakcie pauzy ma uważać by nie dostać kolejnej kartki i za pauzować. Chyba, że Czech ma nadal 3 żólte kartki i jest gdzieś błąd w innym miejscu. pozdrawiam dobrego meczu
Dzięki :)
Adamski z Resowii wiecej zagrozenie czynił niz cała nasza linia ofensywna.Jest szybki,zwrotny i agresywny z dobrym dryblingiem i takich m.in zawodnikow my nie mamy.I to jest problem bardzo widoczny.
K…a tak beznadziejnie zachowywać się w koncowce gdy z własnego pola karnego nie moglismy wyjsc przez chyba 7 minu i kontra w ktorym adamski znow „rozprowadził” naszych obronców ,podał celnie do partnera i bramka.Na tym polega gra skuteczna i agresywna.Nareszcie koniec rozwazan i marzen niektorych o barazach..Z czym do gosci mozna rzec, miejsce w szerego jednoznacznie potej kolejce jest wyznaczonei okreslone.