Raport kartkowy przed meczem z Wigrami
9 maja 2015, 14:22 | Autor: RyanDo końca ligowych zmagań pozostał miesiąc, a na finiszu rozgrywek kartkowe zawieszenia zazwyczaj mnożą się. W dzisiejszym starciu Widzewa z Wigrami żaden piłkarz nie musi jednak pauzować z powodu nadmiaru kartoników.
Oczywiście w obu ekipach nie brakuje zawodników, którzy muszą mieć się na baczności. W Widzewie cały czas blisko zesłania na trybuny są Konrad Wrzesiński oraz Bartłomiej Kasprzak. Ten drugi, w razie obejrzenia kartki, pauzowałby nie jedno, a dwa spotkania. Trzy żółtka ma na koncie także nie grający w tej rundzie Dimitrije Injac, a po meczu w Płocku także Krystian Nowak. Kapitan, który bardzo długo występował bez żadnego napomnienia, musi teraz uważać.
W zespole z Suwałk zagrożonych jest dwóch piłkarzy. Po trzy kartki złapali dotąd obrońca Jakub Bartkowski i pomocnik Bartosz Biel.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Wisła Płock
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Korona Kielce
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska