Raport wypożyczonych: bramka Amrozińskiego

3 kwietnia 2019, 08:41 | Autor:

Niezły weekend mają za sobą piłkarze, którzy przebywają na wypożyczeniu z Widzewa. Debiut w nowych barwach w końcu zaliczył Sebastian Kamiński, zaś Artur Amroziński zdobył gola.

Kamiński już przed tygodniem wybiegł w podstawowym składzie Bytovii Bytów, jednak tylko w sparingu z Chojniczanką Chojnice. W sobotę, już w lidze, znów znalazł się w jedenastce. Grał jednak zaledwie przez 45 minut, a jego zespół uległ na wyjeździe GKS Tychy 0:1.

Dobrą passę kontynuuje Amroziński. Wychowanek Widzewa tym razem nie tylko zaczął w wyjściowym zestawieniu, ale również zdobył gola! 20-latek trafił do siatki w 62. minucie, a po chwili zszedł z boiska. Lechia Tomaszów Mazowiecki wygrała z Polonią Warszawa 2:0 i jest coraz bliżej liderującego Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Aleksandrowianie znów nie byli w stanie wygrać. Tym razem w meczu na szczycie zremisowali na wyjeździe z Legionovią LegionowoMichał Miller przebywał na murawie przez 68 minut, ale nie udało mu się przełamać trwającej od 15 września niemocy strzeleckiej. Brak zwycięstwa posadą przypłacił Sławomir Majak, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.

Trzy punkty zdobył za to KS Kutno. Zespół, w którym występuje czterech wypożyczonych widzewiaków, pokonał u siebie drużynę Włókniarza Zelów 2:0. W pełnym wymiarze grał tylko Adrian KralkowskiKonrad Reszka zszedł w przerwie z powodu drobnego urazu, Kamil Wielgus opuścił plac gry w drugiej połowie, a Grzegorz Brochocki wszedł na niego w końcówce.

Zwycięstwo odniosła też Jutrzenka Warta, ale Kacper Pipczyński nie był w stanie pomóc swoim kolegom. Choć był przewidziany do gry, na rozgrzewce złapał uraz i cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Warcianie zwyciężyli na wyjeździe w derbowym starciu z Piastem Błaszki 4:2.

Raport wypożyczonych (30-31 marca):