Raport wypożyczonych: bramka Gibasa, powrót Banaszaka

12 listopada 2019, 13:45 | Autor:

Bardzo dobrą passę kontynuuje wypożyczony z Widzewa Mikołaj Gibas. Po tym, jak w zeszły weekend obrońca znalazł się w jedenastce kolejki, teraz udało mu się trafić do siatki! Po spowodowanej kontuzją przerwie do gry wrócił za to Przemysław Banaszak.

Napastnik występujący w Górniku Łęczna zmagał się z urazem przez blisko dwa miesiące. W sobotę w końcu pojawił się na boisku, wchodząc w 77. minucie wygranego pojedynku z Legionovią Legionowo. Miał jednak zbyt mało czasu, by zapisać się w protokole meczowym.

Kolejny pełny występ zanotował Gibas, a tym razem ukoronował go nawet bramką! Defensor zdobył gola na 3:0, a jego Unia Janikowo rozgromiła Bałtyk Koszalin 6:1. 20-latek został też ukarany żółtą kartką. Janikowski klub w tabeli drugiej grupy III ligi wciąż zajmuje szóste miejsce.

Ostatni w stawce jest Bałtyk Gdynia, który w weekend uległ na własnym boisku Świtowi Skolwin 0:3. Kontuzjowany Marcel Stefaniak oglądał jednak to starcie z trybun. Na murawie nie pojawili się też Jakub Kmita Kacper Pipczyński.

Raport wypożyczonych (9-10 listopada):