Raport wypożyczonych: Bramka Karaska

9 marca 2023, 13:05 | Autor:

Kolejne mecze ligowe mają za sobą piłkarze Widzewa Łódź, którzy na co dzień grają na wypożyczeniach w innych klubach. W minionych dniach na boisku pojawili się wszyscy widzewiacy. bowiem do gry powrócił Mateusz Ludwikowski. Szczególnie dobrze spisał się Kacper Karasek, który wpisał się na listę strzelców.

Kacper Karasek znalazł się w wyjściowym składzie na wyjazdowy mecz Termalici Nieciecza z Chrobrym Głogów. Pomocnik spędził na boisku pierwsze 45 minut i udało mu się w tym czasie zdobyć bramkę, natomiast raz został ukarany żółtą kartką. Ostatecznie „Słonie” wygrały ten mecz 2:0. Z gry mógł się cieszyć również Bartosz Guzdek. Młody napastnik spędził komplet minut w starciu Odry Opole z Sandecją Nowy Sącz, ale nie udało mu się wpisać na listę strzelców. Opolanie wygrali ten mecz 2:0.

Na zieloną nawierzchnię wybiegł również Radosław Gołębiowski, choć tylko na 18 minut. Jego drużyna wygrała z Podbeskidziem BielskoBiała 1:0. Miniony weekend był ważny również dla Mateusza Ludwikowskiego, bowiem jego Pogoń Nowe Skalmierzyce powróciła do rozgrywek w III lidze. Bramkarz spędził między słupkami pełne 90 minut i zaliczył czyste konto, ponieważ mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Raport wypożyczonych (4-6 marca):