Raport wypożyczonych: Bramka Karaska

15 listopada 2022, 15:16 | Autor:

Jeden z ostatnich tegorocznym weekendów na boiskach spędzili piłkarze wypożyczeni Widzewa Łódź. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich tygodniach, tym razem również należy wyróżnić Kacpra Karaska, który ponownie wpisał się na listę strzelców.

Karasek nie znalazł się w wyjściowym składzie Termaliki Nieciecza na mecz z Odrą Opole. Widzewiak został jednak wprowadzony na murawę w 50. minucie, a po dziesięciu minutach zdobył dla swojego zespołu bramkę. W drugim zespole przez ostatnie osiem minut starcia w boiskowych wydarzeniach uczestniczył Bartosz Guzdek. „Słonie” wygrały to starcie 2:1.

Na niewiele minut na boisku mogli liczyć pozostali wypożyczeni. Ostatnie  18 minut starcia Skry Częstochowa z Ruchem Chorzów spędził Radosław Gołębiowski. Mecz zakończył się dość niespodziewanym remisem 1:1, co nie zmienia faktu, że drużyna widzewiaka w dalszym ciągu zajmuje przedostatnie miejsce w I lidze. W kadrze meczowej na mecz z Pogoni Nowe Skalmierzyce z Unią Swarzędz znalazł się Mateusz Ludwikowski. Bramkarz nie podniósł się jednak z ławki, a jego zespół uległ rywalowi 0:2.