Raport wypożyczonych: Czerwona kartka Piskorskiego

10 maja 2021, 20:00 | Autor:

Piłkarze wypożyczeni z Widzewa Łódź do innych klubów mają za sobą całkiem intensywny weekend. Marcel Pięczek i Robert Prochownik zagrali w I lidze, a ten drugi do tego zdobył bramkę w meczu juniorów, za to Kamil Piskorski… wyleciał z boiska.

Podobnie jak w poprzednich kolejkach, Pięczek znów wyszedł w podstawowym składzie Puszczy Niepołomice, tym razem ustawiony został jednak nie na lewej, a na prawej obronie. Widzewiak spędził na murawie dziewięćdziesiąt minut, jednak nie był w stanie pomóc swojej drużynie, która w piątkowe popołudnie przegrała na wyjeździe z Odrą Opole 0:1.

W jedenastce Pomorzanina Toruń tradycyjnie znalazł się też Piskorski, ale sobotnich zawodów nie zaliczy do udanych. Pomocnik w pierwszej połowie obejrzał żółtą, a w drugiej czerwoną kartkę, w efekcie czego musiał udać się do szatni przed czasem. Na szczęście dla niego, torunianie pokonali u siebie Chemik Police 4:2 i powoli uciekają znad kreski.

Niezły weekend ma za sobą Prochownik. W pierwszoligowym starciu Sandecji Nowy Sącz z Koroną Kielce 19-latek wszedł do gry już w 71. minucie, więc zaliczył swój zdecydowanie najdłuższy występ na wypożyczeniu. Dzień później dołożył do tego godzinę w pojedynku Ligi Makroregionalnej U-19 z Motorem Lublin, którą okrasił zdobytą bramką na 4:0.

Raport wypożyczonych (7-9 maja):