Raport wypożyczonych: debiut Piskorskiego
3 września 2020, 18:10 | Autor: Kamil
Dwóch piłkarzy łódzkiego Widzewa przebywa obecnie na wypożyczeniach do innych klubów. Dawid Telestak na swój debiut będzie musiał jeszcze chwilę poczekać, premierowy mecz ma już z kolei za sobą Kamil Piskorski.
Pomocnik wszedł na boisko w 59. minucie spotkania z rezerwami Pogoni Szczecin. Niestety, nie był to dla niego udany występ, bo w doliczonym czasie gry popełnił faul w polu karnym, po którym jedenastkę na gola zamienił Kacper Kozłowski. Pomorzanin Toruń też nie spisał się najlepiej – przegrał 1:4.
Tydzień później zawodnicy z Torunia mierzyli się na własnym boisku z Mieszkiem Gniezno i pewnie zwyciężyli 3:1. Piskorski nie znalazł się jednak w kadrze na to spotkanie. Kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności będzie miał już w sobotę, w wyjazdowym pojedynku z Jarotą Jarocin.
Raport wypożyczonych (23-29 sierpnia):
III liga
Kamil Piskorski (Pomorzanin Toruń) – 32 minuty, sprokurowany rzut karny + 0 minut





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
To raczej kariery nie zrobi.