Raport wypożyczonych: debiut Piskorskiego

3 września 2020, 18:10 | Autor:

Dwóch piłkarzy łódzkiego Widzewa przebywa obecnie na wypożyczeniach do innych klubów. Dawid Telestak na swój debiut będzie musiał jeszcze chwilę poczekać, premierowy mecz ma już z kolei za sobą Kamil Piskorski.

Pomocnik wszedł na boisko w 59. minucie spotkania z rezerwami Pogoni Szczecin. Niestety, nie był to dla niego udany występ, bo w doliczonym czasie gry popełnił faul w polu karnym, po którym jedenastkę na gola zamienił Kacper Kozłowski. Pomorzanin Toruń też nie spisał się najlepiej – przegrał 1:4.

Tydzień później zawodnicy z Torunia mierzyli się na własnym boisku z Mieszkiem Gniezno i pewnie zwyciężyli 3:1. Piskorski nie znalazł się jednak w kadrze na to spotkanie. Kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności będzie miał już w sobotę, w wyjazdowym pojedynku z Jarotą Jarocin.

Raport wypożyczonych (23-29 sierpnia):

III liga

Kamil Piskorski (Pomorzanin Toruń) – 32 minuty, sprokurowany rzut karny + 0 minut