Raport wypożyczonych: Dwóch widzewiaków w grze

14 lutego 2023, 18:17 | Autor:

W zeszły weekend zmagania o punkty wznowili pierwszoligowcy, a to oznacza, że na łamach WTM powracamy z cotygodniowym raportem wypożyczonych. Okazję do wybiegnięcia na murawę miało w ostatnich dniach w sumie trzech widzewiaków i dwóch z nich zaliczyło pokaźną ilość minut.

W wyjściowym składzie Odry Opole na mecz z Podbeskidziem BielskoBiała znalazł się Bartosz Guzdek. Napastnik spędził na placu gry 78 minut, ale nie pomógł zespołowi w zdobyciu bramki, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Więcej działo się na boisku w Niecieczy, gdzie Termalica podjęła GKS Katowice. Kacper Karasek rozegrał dla „Słoni” 88 minut, a starcie zakończyło się rezultatem 1:1.

Szansy na występ nie dostał w tej kolejce jedynie Radosław Gołębiowski. Widzewiak co prawda znalazł się w kadrze na mecz Skry Częstochowa z Chojniczanką, ale nie było mu dane zagrać. Jego drużyna przegrała to spotkanie 0:2 i wciąż okupuje ostatnią lokatę na zapleczu Ekstraklasy. Przez najbliższe tygodnie w raporcie nie będzie uwzględniany z kolei Mateusz Ludwikowski, ponieważ jego Pogoń Nowe Skalmierzyce przystąpi do ligowych potyczek dopiero na początku marca.

Raport wypożyczonych (12-13 lutego):