Raport wypożyczonych: grał tylko Banaszak

28 sierpnia 2019, 13:48 | Autor:

Słabą kolejkę mają za sobą piłkarze, przebywający na wypożyczeniach z Widzewa. Spośród trzech graczy, na boisku w barwach pierwszego zespołu pojawił się tylko Przemysław Banaszak. Jakub Kmita grał w juniorach, a Kacper Pipczyński wcale.

Po występie od pierwszych minut przeciwko Elanie Toruń, tym razem Banaszak dwukrotnie wszedł na boisko w drugiej połowie. W zremisowanym starciu z Widzewem grał przez siedem minut, a w wygranym pojedynku z GKS Katowice przez dwadzieścia trzy. Na listę strzelców nie był w stanie się wpisać.

Kmita całe wyjazdowe spotkanie z Podhalem Nowy Targ przesiedział na ławce rezerwowych. Pod jego nieobecność, Stal Kraśnik wygrała 2:1 i dość niespodziewanie zajmuje w tabeli drugie miejsce. Zamiast w III lidze, pomocnik zaprezentował się w zespole juniorów. W meczu z Sygnałem Lublin rozegrał pełne 90 minut.

Debiutu w nowym sezonie nie doczekał się jeszcze Pipczyński. Obrońca po raz trzeci z rzędu musiał zadowolić się miejscem wśród rezerwowych. Stamtąd obejrzał pewne zwycięstwo swoich kolegów nad Nerem Poddębice.

Raport wypożyczonych (21-25 sierpnia):