Raport wypożyczonych: kolejny gol Brochockiego

22 października 2018, 14:36 | Autor:

W dobrej formie znajduje się w ostatnim czasie Grzegorz Brochocki. Wypożyczony z Widzewa do KS Kutno napastnik w drugim meczu z rzędu wpisał się na listę strzelców. To jedyny widzewiak, który w ten weekend trafił do siatki.

Kutnianie podejmowali na własnym boisku Ceramikę Opoczno. Wygrali pewnie i wysoko 4:1, a Brochocki trafił do siatki w samej końcówce, w doliczonym czasie gry. Podobnie jak Kamil Wielgus, napastnik rozegrał pełny mecz. Adrian Kralkowski przebywał na boisku przez 76 minut, gdy zmienił go Artur Amroziński. Krystian Marcioch wszedł pięć minut później, zaś cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Konrad Reszka. Dzięki zwycięstwu, zespół z Kutna nadal zajmuje w tabeli drugie miejsce, z takim samym dorobkiem punktowym, co liderujący RKS Radomsko.

Wciąż dobrze spisuje się Sokół Aleksandrów Łódzki. Podopieczni Sławomira Majaka w sobotę pokonali na bardzo trudnym terenie Huragan Morąg 1:0, utrzymując pozycję lidera III ligi. Michał Miller rozegrał pełne zawody i w końcówce mógł zapewnić aleksandrowianom trzy punkty. Zamiast decydować się na strzał, w świetnej sytuacji zdecydował się jednak na podanie, które przeciął obrońca. Na szczęście, chwilę później sprawy w swoje ręce wciął Dawid Cempa i Sokół triumfował.

Weekendu do udanych nie zaliczy Michał Przybylski. Jego B36 w derbach Torshavn mierzyło się z HB i przegrało u siebie 1:3. Wypożyczony z Widzewa gracz przebywał na boisku przez 90 minut, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Porażka spowodowała, że przez ostatnią kolejką B36 spadło w tabeli z drugiego na czwarte miejsce, jednak z uwagi na układ meczów za tydzień, wygrana da im co najmniej trzecią pozycję.

Po przerwie spowodowanej kontuzją, do gry wrócił Kacper Pipczyński. Obrońca wszedł na boisko w 63. minucie wygranego meczu ze Słowianem Dworszowice, a jego zespół ostatecznie triumfował 4:0.

Raport wypożyczonych (20-21 października):