Raport wypożyczonych: Obaj widzewiacy z występami

7 listopada 2023, 18:34 | Autor:

Po zakończonym weekendzie pora przyjrzeć się, jak spędzili go piłkarze Widzewa Łódź, którzy grają obecnie w innych klubach. W minionych dniach na murawie meldowali się obaj widzewiacy, choć w znacznie dłuższym wymiarze grał Juliusz Letniowski.

Pomocnik został wystawiony przez trenera Jarosława Skrobacza w wyjściowej jedenastce na ligowe starcie z Lechem Poznań. Niestety, obecność widzewiaka niewiele pomogła drużynie, gdyż ta do przerwy przegrywała 0:1. Po zmianie stron, a dokładnie w 53. minucie „Kolejorz” trafił na 2:0, zaś sam Letniowski opuścił murawę 10 minut później. Wynik konfrontacji już się nie zmienił.

Zdecydowanie mniejszy wysiłek podjął w tej kolejce Jakub Sypek. Widzewiak rozpoczął na ławce wyjazdowe starcie Lechii Gdańsk z GKS Tychy. Okazja do wbiegnięcia na murawę nadarzyła się dopiero w samej końcówce meczu, w doliczonym czasie gry, gdy wynik meczu był już ustalony. Ostatecznie gdańszczanie wygrali w Tychach 3:1.

Raport wypożyczonych (4-5 listopada):