Raport wypożyczonych: Powrót Letniowskiego

7 września 2023, 18:42 | Autor:

W minionej kolejce na szczeblu centralnym swoje występy zanotowali piłkarze wypożyczeni z Widzewa Łódź. Do gry po kontuzji wrócił Juliusz Letniowski, na minuty mógł liczyć również drugi z widzewiaków – Jakub Sypek.

Po trzech kolejkach przerwy, do gry powrócił Letniowski, który znalazł się w wyjściowym składzie Ruchu Chorzów na domową potyczkę ze Stalą Mielec. Po remisie 1:1 „Niebiescy” podzielili się punktami, zaś sam piłkarz zaliczył 63 minuty gry.

Kolejne minuty gry zapisał sobie w miniony weekend Jakub Sypek. Pomocnik znalazł się na ławce rezerwowych w wyjazdowym starciu Lechii Gdańsk z Zagłębiem Sosnowiec. Widzewiak wszedł na murawę w przerwie meczu, co pozwoliło mu dopisać do dorobku równe 45 minut. Jego drużyna nie spisała się najlepiej i przegrała to spotkanie 2:5.

Raport wypożyczonych (1-3 września):