Raport wypożyczonych: Przybylski znów strzela

25 września 2018, 10:19 | Autor:

Dobrze radzi sobie w ostatnim czasie na Wyspach Owczych Michał Przybylski. 20-latek w drugim meczu z rzędu wpisał się na listę strzelców. To jedyny wypożyczony z Widzewa gracz, który w minionej kolejce zdobył bramkę.

B36 w niedzielne popołudnie podejmowało zespół EB/Streymur i już po jedenastu minutach prowadziło 3:0. Przybylski strzelił gola dopiero na 4:0, po pół godzinie gry. Napastnik przebywał na boisku przez cały mecz, a jego drużyna ostatecznie wygrała 5:1. Była to trzecia ligowa bramka „Przybyłki” w tym sezonie. Zajmującemu w tabeli czwarte miejsce klubowi z Torshavn do końca rozgrywek pozostało jeszcze pięć meczów, jednak już teraz mistrzostwo kraju zapewnił sobie jego lokalny rywal, HB.

Do siatki tym razem nie trafił Michał Miller. Jego Sokół Aleksandrów Łódzki pojechał do Ostródy, gdzie mierzył się z tamtejszym Sokołem. Podopieczni Sławomira Majaka nie mieli problemu z odniesieniem zwycięstwa 2:0, ale 27-latek nie przyczynił się do niego w zbyt dużym stopniu. Miller grał przez 87 minut. Po dziewięciu kolejkach, aleksandrowianie są w tabeli drudzy, mając tyle samo punktów, co pierwsza Legionovia Legionowo.

Znów i w środę, i w sobotę, grał KS Kutno. Ze zmiennym szczęściem, bo pierwszy mecz podopieczni Dominika Tomczaka przegrali z Włókniarzem Zelów 1:2, zaś w drugim pewnie pokonali Borutę Zgierz 3:0. 176 minut w tych starciach zaliczył Kamil Wielgus, 169 – Grzegorz Brochocki, zaś 124 – Artur Amroziński. W mniejszym wymiarze czasowym wystąpił Krystian Marcioch, a w ogóle nie grali kontuzjowani Konrad Reszka i Adrian Kralkowski.

Kolejny raz w podstawowym składzie Jutrzenki Warta wyszedł Kacper Pipczyński. Obrońca łodzian przebywał na boisku przez 79 minut, gdy doznał kontuzji mięśnia czworogłowego i musiał zostać zmieniony. Jego drużyna zremisowała z Tęczą Brodnia 1:1 i w tabeli sieradzkiej okręgówki zajmuje trzecie miejsce.

Raport wypożyczonych (19-23 września):