Raport wypożyczonych: Samobój Piskorskiego

15 czerwca 2021, 11:36 | Autor:

Wszyscy piłkarze przebywający na wypożyczeniach z Widzewa Łódź do innych klubów pojawili się w miniony weekend na boisku. Nie był to jednak udany czas dla Kamila Piskorskiego – pomocnik zdobył samobójczą bramkę, a jego drużyna spadła z III ligi.

Pomorzanin Toruń już przed tą kolejką był w bardzo trudnej sytuacji i żeby przedłużyć szanse na utrzymanie na czwartym szczeblu, musiał pokonać na własnym stadionie Jarotę Jarocin. Niestety, finalnie przegrał 1:3, do czego cegiełkę przyłożył Piskorski, który w 64. minucie trafił do własnej siatki. Widzewiak spędził jednak na murawie pełne zawody.

Po dziewięćdziesiąt minut zanotowali również Marcel Pięczek oraz Robert Prochownik, chociaż ich drużyny o nic już nie walczyły. Obrońca ustawiony został na prawej stronie defensywy Puszczy Niepołomice i mógł się cieszyć ze zwycięstwa nad GKS Bełchatów. Porażki z Górnikiem Łęczna doznała zaś Sandecja Nowy Sącz, a 19-latek grał w ataku.