Raport wypożyczonych: widzewiacy bez goli

23 kwietnia 2019, 08:46 | Autor:

Wielkanocny weekend nie był zbyt udany dla piłkarzy, którzy przebywają na wypożyczeniu z Widzewa. Żaden z nich nie zapisał się bowiem w znaczący sposób w statystykach.

Po jednym meczu przerwy, do osiemnastki Bytovii Bytów powrócił Sebastian Kamiński. 26-latek spotkanie z Rakowem Częstochowa rozpoczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się dopiero w 83. minucie. Jego kolegom udało się zremisować z liderem I ligi, dzięki czemu odłożyli świętowanie przez częstochowian awansu do Ekstraklasy do co najmniej środy.

W wyjściowej jedenastce Sokoła Aleksandrów Łódzki ponownie znalazł się Michał Miller. Tym razem nie był jednak w stanie trafić do siatki, a w drugiej połowie spotkania został zmieniony. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka dość szczęśliwie wygrali na wyjeździe z Polonią Warszawa, dzięki czemu wciąż prowadzą w III lidze. Po porażce z Sokołem Ostróda na piąte miejsce spadła zaś Lechia Tomaszów Mazowiecki. Kontuzjowany Artur Amroziński nie grał.

Goli nie oglądali kibice w Kutnie. Tamtejszy KS zremisował w Wielką Sobotę Omegą Kleszczów. W pełnym wymiarze wystąpili Grzegorz Brochocki Adrian Kralkowski, zaś Kamil Wielgus zszedł z murawy w 67. minucie. Miejsce w bramce kutnian zajął Michał Sokołowicz, przez co Konrad Reszka musiał zadowolić się miejscem na ławce rezerwowych.

90 minut zaliczył także Kacper Pipczyński. Jego Jutrzenka Warta po bardzo zaciętym spotkaniu pokonała na wyjeździe TS Janiszewice 6:3 i nadal prowadzi w tabeli sieradzkiej ligi okręgowej.

Raport wypożyczonych (18-20 kwietnia):