Raport wypożyczonych: Widzewiacy kończą rundę jesienną

22 listopada 2022, 13:26 | Autor:

To już ostatni weekend, podczas którego w grze  był którykolwiek z wypożyczonych. Mimo zakończenia sezonu na szczeblu centralnym, okazję do gry miał bramkarz łódzkiego klubu – Mateusz Ludwikowski, natomiast kolejny występ na towarzyskim turnieju w reprezentacji U-20 ma za sobą Kacper Karasek.

Golkiper Widzewa znalazł się w wyjściowym składzie Pogoni Nowe Skalmierzyce na wyjazdowy mecz z Bałtykiem Gdynia. Ludwikowski spędził między słupkami komplet minut, a jego drużyna wygrała to spotkanie 2:0. Mecz towarzyski rozegrała ze Stalą Rzeszów również Termalica Nieciecza, ale w kadrze nie oglądaliśmy Kacpra Karaska, bowiem ten grał w tym czasie przez 63. minuty w przegranym 0:2 przez reprezentację Polski do lat 20  sparingu z Rumunią.  „Słonie” natomiast wygrały swój mecz 2:0.

Raport wypożyczonych (19-21 listopada):