Pomagamy rodzinie kibica Widzewa

21 listopada 2022, 20:52 | Autor:

Społeczność kibiców Widzewa już nie raz pokazała swoją siłę we wspieraniu inicjatyw mających na celu pomaganie innym. Teraz znów pojawia się taka okazja, bowiem pomocy finansowej w walce z chorobą pilnie potrzebuje rodzina kibica Widzewa.

Tym razem w potrzebie znalazła się najbliższa rodzina Roberta Wieruszewskiego znanego też pod ksywką Bajbus. Jego partnerka – Kamila – walczy aktualnie z nowotworem złośliwym, przy czym koszty leczenia, rehabilitacji i transportu znacznie przewyższają finansowe możliwości rodziny. Pieniędzy potrzebuje również córka Roberta, która z powodu astmy oskrzelowej i wymaganych w jej następstwie inhalacji, nie może prowadzić normalnego życia.

Dziś na profilu naszego portalu na Facebooku ruszyły licytacje, z których zysk zostanie przeznaczony na pomoc wspomnianej rodzinie (więcej TUTAJ). Wsparcia kwotą 1910 złotych udzieliła też StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele. Pomóc może każdy dzięki dedykowanej zbiórce na platformie zrzutka.pl TUTAJ

Pomagamy!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeo
1 rok temu

By pomóc wystarczy zrezygnować z kilku paczek autodestrukcyjnych ” przyjemności” pt.szlugi i można wspólnie uratować życie. Ja wpłacę dopiero w sobotę bo też jestem powalony przez choróbsko i na dziś dzień po prostu brak. Sobota, najpóźniej niedziela kilka dyszek dam . Tylko tyle bo przez własną chorobę nie jestem w stanie wygenerować więcej. Gdy śmierć zagląda w oczy to zmiana się punkt widzenia. By pomóc innym wystarczy chcieć zrozumieć ich odczuwanie. Niestety jedni potrzebują lansu i luxusu, gdzie innym wystarczy możliwość oddychania. Ziarko do ziarka i … ŻYCIE URATOWANE. Nasze polityczne szczury mają na NAS WSZYSTKICH wyje..ne. Empatia to dla… Czytaj więcej »

Mar
Odpowiedź do  Tadeo
1 rok temu

Niech uaktywnią się inni i wpłacą symboliczne niewiele warte kilka złotych, a dla potrzebujących warte niezmiernie dużo…

Robert
Odpowiedź do  Tadeo
1 rok temu

Wystarczy że udostępnisz link do zrzutki to bardzo dużo ✌️Dziękuje za dobre słowo Pozdrawiamy

Robert
Odpowiedź do  Tadeo
1 rok temu

Wystarczy że udostępnisz zrzutkę to dużo daje Dziękuje za dobre słowa ✌️ Pozdrawiamy

4
0
Would love your thoughts, please comment.x