Raport wypożyczonych: Wszyscy widzewiacy w grze

25 października 2022, 15:25 | Autor:

Kolejną ligową kolejkę mają za sobą piłkarze Widzewa Łódź, którzy grają aktualnie w innych klubach. W miniony weekend na boisko wybiegli wszyscy wypożyczeni, choć występy te były z reguły dość krótkie. Zobaczmy, jak radzili sobie w ostatnich dniach czerwono-biało-czerwoni.

Piętnaście ostatnich minut meczu spędził na boisku Bartosz Guzdek w spotkaniu Odry Opole z Ruchem Chorzów. Potyczka zakończyła się rezultatem remisowym, a sama Odra w dalszym ciągu znajduje się w strefie spadkowej. Trudna sytuacja panuje również w ekipie Skry Częstochowa. Jedenastka spod Jasnej Góry przegrała z Chrobrym Głogów 1:2 i również zajmuje ostatnie lokaty w lidze. Cztery minuty w tym spotkaniu po boisku biegał Radosław Gołębiowski.

Krótki występ ma za sobą również Kacper Karasek. który w potyczce Termalici Nieciecza z Sandecją Nowy Sącz mógł liczyć jedynie na 21 minut gry. „Słonie” zremisowały to spotkanie 1:1 i zajmują pozycję w środku ligowej stawki. Jedynym, który zgromadził komplet minut był w ostatnich dniach Mateusz Ludwikowski. Młody bramkarz rozegrał cały mecz Pogoni Nowe Skalmierzyce z Winętą Wolin. Ekipa z województwa wielkopolskiego uległa rywalom 1:2.

Raport wypożyczonych (21-24 października):