Raport z wypożyczeń

26 sierpnia 2013, 10:35 | Autor:

Przedstawiamy krótki raport na temat gry w miniony weekend piłkarzy Widzewa wypożyczonych do innych klubów:

Bartłomiej Pawłowski (Malaga CF):

W końcu doczekał się swojego debiutu w Primera Division. Wyszedł w pierwszym składzie na mecz przeciwko Barcelonie. Na boisku spędził 63 minuty, podczas których zaprezentował się przyzwoicie patrząc przez pryzmat klasy rywala. Malaga przegrała z „Dumą Katalonii” 0:1.

Sebastian Duda (Stal Mielec):

Duda w ubiegłym tygodniu grał aż dwukrotnie. Najpierw jego Stal uległa w środę,  w zaległym meczu, imienniczce ze Stalowej Woli 1:2, a w sobotę w takim samym stosunku zwyciężyła Garbarnię Kraków. Oba te mecze mielecki zespół rozgrywał na wyjazdach, w obu Sebastian Duda zaliczył pełne 90 minut.

Mikołaj Zwoliński (Sokół Aleksandrów):

Sokół poległ w Kleszczowie z Omegą 1:3 w meczu 4 kolejki III ligi. Mikołaj Zwoliński wybiegł na murawę w pierwszym składzie, ale po 65 minutach został zmieniony. Co ciekawe dla gospodarzy dwa gole strzelił były widzewiak, Rafał Serwaciński.

Damian Ceglarz (Pelikan Łowicz):

Dla Damiana to już drugi z rzędu sezon, który spędza na wypożyczeniu w Pelikanie Łowicz. W sobotę jego aktualny zespół przegrał 2:3 w meczu wyjazdowym z Limanovią Limanovo 2:3. 21-letni obrońca spędził na boisku 90 minut.