Raport z wypożyczeń

2 września 2013, 19:46 | Autor:

Prezentujemy raport dotyczący występów piłkarzy Widzewa wypożyczonych do innych klubów w minionym tygodniu.Bartłomiej Pawłowski:
Po debiucie z Barceloną,  w którym Pawłowski wyszedł w pierwszym składzie, niedzielny mecz z Sevillą Polak zaczął na ławce. Niestety nie wstał z niej przez całe 90 minut. Już po godzinie gry trener Schuster wymienił obu skrzydłowych i było niemal pewne, że Pawłowski nie zaliczy drugiego występu w Primera Division. Malaga, kończąc spotkanie w dziesiątkę, zremisowała w stolicy Andaluzji 2:2.

Sebastian Duda:
Obrońca Widzewa zaliczył kolejne 90 minut w zespole mieleckiej Stali. Jego tymczasowa drużyna, do której Sebastian wypożyczony jest do końca rundy jesiennej, tylko zremisowała na własnym boisku z Wigrami Suwałki 1:1 i zajmuje 14 miejsce w tabeli II ligi wschodniej.
Co ciekawe w meczu tym 13 minut zaliczył eks-widzewiak, Sebastian Radzio, dla którego był to pierwszy występ od ponad pół roku.

Mikołaj Zwoliński:
Sokół Aleksandrów Łódzki wygrał na swoim stadionie 3:2 GKP Targówek. W zespole gospodarzy 75 minut na boisku spędził pomocnik Widzewa, Mikołaj Zwoliński.
Drużyna Sokoła zajmuje wysokie, czwarte miejsce w III lidze łódzko-mazowieckiej. Już w środę aleksandrowianie zmierzą się w Łodzi z rezerwami Widzewa.

Damian Ceglarz:
Zaledwie 18 minut zaliczył Damian Ceglarz w meczu Pelikana Łowicz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Łowiczanie pokonali rywali 2:0 i awansowali na 12 miejsce w tabeli.