Raport z wypożyczeń

4 września 2016, 17:03 | Autor:

Marcin_Pieńkowski

Tylko dwóch piłkarzy Widzewa zagrało w ten weekend w barwach klubu, do którego są wypożyczeni. Mowa o Adrianie Kralkowskim oraz Marcinie Pieńkowskim, którzy rundę jesienną sezonu 2016/2017 spędzą w IV-ligowym Nerze Poddębice.

W sobotę Ner mierzył się na wyjeździe z innym spadkowiczem – Wartą Działoszyn. Obaj widzewiacy mecz zaczęli na ławce rezerwowych, ale po fatalnej pierwszej połowie (3:0 dla Warty) weszli na boisko w 46. minucie. Nie udało im się uratować choćby punkty, ale goście przynajmniej zmniejszyli rozmiar porażki, strzelając w ostatniej akcji honorowego gola.

We wtorek szansę występu w Sokole Aleksandrów Łódzki będzie mieć Joachim Pabjańczyk. Jego tymczasowy zespół podejmie wtedy Huragan Wołomin.