Ravas na razie bez debiutu w kadrze narodowej

17 listopada 2022, 20:07 | Autor:

W minionych tygodniach widzewską społeczność obiegła świetna wiadomość, mówiąca o tym, że Henrich Ravas został powołany do kadry narodowej Słowacji na najbliższe mecze towarzyskie. Za nami już pierwszy z zaplanowanych meczów i niestety, Słowak nie dostał szansy pokazania się na boisku.

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu Czarnogóry ze Słowacją, widzewiak nie pojawił się w wyjściowej jedenastce. Francesco Calzona postawił tym razem na Martina Dubravkę i to on stał między słupkami przez całe spotkanie. Finalnie, po stracie gola w ósmej minucie doliczonego czasu z rzutu karnego, Słowacja zremisowała 2:2. Nie oznacza to jeszcze, że Ravasa nie zobaczymy na boisku w ogóle. Kolejna okazja ku temu nadarzy się w niedzielę – wówczas kadrę łódzkiego bramkarza czeka potyczka z reprezentacją Chile.