Rezerwy poznały rywala w kolejnej rundzie Pucharu Polski
1 października 2020, 16:04 | Autor: Kamil
W środę zakończyła się trzecia runda Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Rezerwy Widzewa uzyskały awans bez gry, bo ich rywal, GLKS Sarnów/Dalików, poddał mecz walkowerem. Druga drużyna poznała już przeciwnika w kolejnej fazie rozgrywek.
W przeprowadzonym w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej losowaniu podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego trafili na zwycięzcę starcia LKS Różyca ze Stalą Głowno. Spotkanie to odbyło się wczoraj, a dość niespodziewanie pewne zwycięstwo odnieśli w nim gospodarze. To właśnie oni będą rywalem czerwono-biało-czerwonych.
Ćwierćfinał okręgowego PP pomiędzy rezerwami Widzewa a zespołem z Różycy rozegrany zostanie w środę, 21 października, na Łodziance. Co ciekawe, dla widzewiaków będzie to drugi pojedynek z LKS w przeciągu… tygodnia! Dokładnie siedem dni wcześniej druga drużyna zmierzy się bowiem z tym rywalem w przełożonym meczu drugiej kolejki łódzkiej okręgówki.
Pary ćwierćfinałowe okręgowego Pucharu Polski:
Ner Poddębice – KS Kutno
GKS Ksawerów – ŁKS II Łódź
Victoria Rąbień – Sokół Aleksandrów Łódzki
Widzew II Łódź – LKS Różyca







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska