Rezerwy tylko remisują w Wieluniu

17 maja 2014, 18:58 | Autor:

Berezin_rezerwy

Druga drużyna Widzewa nie zdołała zrehabilitować się za środowy pogrom (porażka 1:5 z Zawiszą Rzgów) i z wyjazdu do Wielunia przywiozła tylko punkt. Zawodnicy Tomasza Kmiecika zremisowali z miejscowym WKS 2:2.

Pierwsi do siatki trafili gospodarze w 28 minucie i wydawało się, że rezerwy zaliczą kolejną przegraną. Jednak jeszcze przed przerwą łodzianie wyszli na prowadzenie.
W drugiej połowie wynik długo się nie zmieniał i wygrana Widzewa II była na wyciągnięcie ręki. Tradycją stają się jednak fatalne końcówki meczów, co miało miejsce także dziś. Piłkarze WKS wyrównali w 82 minucie.
Drugi zespół zasiliło dziś kilku piłkarzy Artura Skowronka, m.in. Stępiński, Perez czy Aleksejs Visnakovs. Xhevdet Gela natomiast strzelił jedną z bramek.

Remis oznacza, że podopieczni Tomasza Kmiecika nadal będą mieli zaledwie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Dzisiejszy wynik nie pozwoli im więc zbytnio odetchnąć. Do końca sezonu pozostały widzewiakom jeszcze cztery spotkania.

WKS Wieluń – Widzew II Łódź 2:2 (1:2)

Bramki dla Widzewa: gol samobójczy 30′, Gela 32′

Berezin – Stępiński, Perez, Wasiluk, Urdinov (46′ Kozłowski) – Idzikowski (72′ Bartłoszewski), Gela, Grube, A. Visnakovs (60′ Czapliński), Bogusławski – Narożnik (90′ Warchoł)