Rozpoczął się rok 110-lecia Widzewa!
1 stycznia 2020, 09:00 | Autor: Kamil
Kilka godzin temu rozpoczął się nowy, 2020 rok. Dla kibiców Widzewa będzie on miał szczególny wymiar, bo 25 listopada obchodzić będziemy 110-lecie założenia łódzkiego klubu. Atrakcji nie powinno zabraknąć jednak przez wszystkie dwanaście miesięcy.
Jednym z najważniejszych punktów obchodów rocznicy powstania Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego będzie otwarcie Muzeum Widzewa. Zostało ono już oficjalnie zarejestrowane, a obecnie trwa zbieranie niezbędnych eksponatów. Obiekt ulokowany będzie pod trybuną D, obok klubowego sklepu.
Muzeum to jednak nie jedna niespodzianka, którą szykują władze Widzewa. Reszta na razie owiana jest tajemnicą, ale zewsząd słychać głosy, że atrakcji nie zabraknie. Z całą pewnością można się spodziewać, że rocznica świętowana będzie w dużo bardziej właściwy sposób, niż miało to miejsce dekadę temu, za rządów Sylwestra Cacka.
Świetnym ukoronowaniem 110-lecia klubu będzie też awans podopiecznych Marcina Kaczmarka do I ligi. Jeżeli nie uda się zrealizować tego celu, cała reszta obchodów zejdzie bowiem na drugi plan. Mamy oczywiście nadzieję, że tak się jednak nie stanie, czego Wam i sobie z całego serca życzymy!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
W Nowym Roku, życzę całej Widzewskiej rodzinie samych sukcesów, radości i spełnienia marzeń.
Ave Widzew !!!!!
Na 110 lecie naszego Widzewa świetnym ukoronowaniem będzie awans do 1 ligi, silny sponsor, silna drużyna i 100 % frekwencja !!!
Nas już nie będzie a Widzew będzie zawsze. Amen
A może zagrać towarzysko z jakimś fajnym klubem z zagranicy z którym Widzew grał w pucharach. Nie ma szans na Juve, Liverpool czy Manchestery. Ale z np. Broendby, Spartą Praga, Rapidem Wiedeń czy Ipswich Town.