Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

19 stycznia 2022, 19:10 | Autor:

O godzinie 19:10 oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa Łódź w rundzie wiosennej, w której podopiecznych Janusza Niedźwiedzia czeka siedem spotkań na własnym stadionie. W pierwszej kolejności abonamenty mogą przedłużać jedynie ich dotychczasowi posiadacze. Potem okazję dostaną pozostali.

Ten etap potrwa do piątku, 4 lutego – szansę na przedłużenie w nim swoich karnetów mają osoby, które posiadały je w pierwszej części sezonu i nie chcą zmieniać miejsca w „Sercu Łodzi”. W poniedziałek, 7 lutego prolongować abonamenty, ale już ze zmianą miejsc, będą mogli członkowie Klubu 1910. Dzień później reszta, a faza ta zakończy się w środę, 9 lutego.

Start otwartej sprzedaży zaplanowany został na sobotę, 12 lutego – udział w niej będą mogli wziąć wszyscy chętni, a dobiegnie ona końca w niedzielę, 20 lutego lub gdy wyczerpie się cała pula. Następnego dnia ruszą zapisy na domowe spotkanie z Arką Gdynia. Jeżeli jednak przed nim wszystkie karnety nie znajdą swoich nabywców, sprzedaż wznowiona zostanie tuż po tym starciu – rzecz jasna w cenach już pomniejszonych o koszt wejścia na jeden ligowy pojedynek.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce restrykcjami, na ten moment na trybunach może zasiąść 30% kibiców, ale do tego limitu nie wliczają się w pełni zaszczepieni. W związku z tym, wejście na każdy mecz będzie odbywać się będzie nie na podstawie karnetu, lecz jednorazowych wejściówek, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych rundach. Nowi karnetowicze otrzymają jednak swoją kartę widzewiaka, którą albo dostaną pocztą, albo będą mogli odebrać osobiście.

Sprzedaż karnetów trwa TUTAJ, a więcej o niej przeczytać można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x