Ruszają przygotowania do meczów z Wisłą i Zagłębiem

6 listopada 2023, 09:19 | Autor:

Dzisiejszym popołudniowym treningiem piłkarze Widzewa zainaugurują kolejny mikrocykl treningowy. W tym tygodniu widzewiacy będą rywalizować w ramach Pucharu Polski w Puławach z Wisłą oraz w ekstraklasowym boju Lubinie z Zagłębiem.

Jak informuje strona widzew.com, dzisiejsze zajęcia odbędą się w ośrodku treningowym przy ulicy Małachowskiego. Poniedziałkowa jednostka treningowa rozpocznie się o godzinie 13. Tradycyjnie, te zajęcia będą otwarte dla kibiców i mediów.

We wtorek widzewiacy ponownie będą ćwiczyć na Łodziance, a po treningu udadzą się w podróż do Puław. Po pucharowej rozgrywce łodzianie zostaną w Puławach, gdzie w czwartek odbędą jednostkę treningową i dopiero po niej wrócą do Łodzi.

W piątek zespół Widzewa ma zaplanowany trening w ośrodku przy ulicy Małachowskiego, a po nim wyjedzie do Lubina. Mecz z Zagłębiem zostanie rozegrany w sobotę, a niedziela została zaplanowana jako dzień wolny.

Tygodniowy plan treningowy Widzewa:

poniedziałek (6 listopada) – trening piłkarski na Łodziance
wtorek (7 listopada) – trening piłkarski na Łodziance
środa (8 listopada) – mecz z Wisłą Puławy
czwartek (9 listopada) – trening piłkarski w Puławach
piątek (10 listopada) –trening piłkarski na Łodziance
sobota (11 listopada) – mecz z Zagłębiem Lubin
niedziela (12 listopada) – wolne

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafi
7 miesięcy temu

Stamirowski nie wiem czy wiesz podobnie piłkarze, że dzięki twojemu podwyższeniu poziomu sportowego mecz z Zagłębiem będzie tym meczem o utrzymanie, będzie meczem za 6 punktów. Dzięki twoim i wichniarkowi wzmocnieniom teraz każdy mecz jest jak za 6 punktów i każdy mecz nawet ze słabymi przeciwnikami jest ciężki. Mamy atak marzeń przed ,którym każdy przeciwnik pęka ale nie ze strachu.

Darek
Odpowiedź do  Rafi
7 miesięcy temu

A z Ruchem to nawet zagramy beż bramkarza

Piotrunio
7 miesięcy temu

Naszyły mnie takie przemyślenia po ostatnim meczu. dyektor nasprowdzał pomocników, kosztem napastników i obrony (wahadłowych nie wliczam bo nasi to bardziej jak półskrzydłowi), i jak się okazało, przy kilku problemach z tymi pierwszymi nagle powstał problem by na odpowiednim poziomie wszystko posklejać, a ławka tragicznie krótka się stała. nawet jak ze środka wypadło kilku, to nie ma kim nadganiać (pomimo posidania głównie pomocników), więc Fran będący po kontuzji i jak widać jeszcze budujący formę, miał zadania defensywne. atak – mamy do wyboru aż dwie postacie. Dżordi mający wahadło pomiędzy dobrą grą a kopaniem się po czole oraz machaniem rękoma i… Czytaj więcej »

kibic
Odpowiedź do  Piotrunio
7 miesięcy temu

Nasprowadzał to jedynie właściciel klubu który ma ostatnie słowo i on podejmuje ostateczne decyzję i podpisuje umowy

Krzysztof
7 miesięcy temu

Niestety Myśliwiec robi co może ale z tym materiałem niewiele da się zrobić. Pozbycie Hansena to celowe działanie JN .Pomimo że tak jak pozostali kibice chciałbym widzieć Widzew zwycięski to najbliższa przyszłość rysuje się nie ciekawie . Puchary zwycięstwo, Zagłębie porażka ,Ruch może remis . Swoją drogą kto zgodził się by w tej mizeri kadrowej grać z Ruchem bez Ciganiksa i Rawasa .

k67
Odpowiedź do  Krzysztof
7 miesięcy temu

Trener sam powiedział że termin mu nie przeszkadza ale też nie koniecznie ten mecz musimy wygrać wygląda na to że w zimowym okienku będziemy na siłę wypychać z drużyny zawodników na których Myśliwiec nie stawia aby zwolnić środki na sprowadzenie kogokolwiek w ich miejsce a to oznacza że niechciani będą mieli pół roku na odpoczynek i spokojne poszukanie nowego pracodawcy

Bench Warmer
7 miesięcy temu

Przy tak osłabionym zespole wypadałoby wziąć na trening Tarasa Kostewskiego i mu się przyjrzeć. Ostatnio wyraźnie wyróżniał się meczach rezerw. Do tej pory z pierwszym zespołem trenowali zawodnicy, którzy w IV lidze wyglądali co najwyżej przeciętnie

Leszek
7 miesięcy temu

W meczu z Puławami w wyjściowej jedenastce Krzywański lub Szymański, Zieliński, Stępiński, Przybułek, Dawid.
I obowiązkowa wygrana 2 : 0 lub 3 : 0

defensens
Odpowiedź do  Leszek
7 miesięcy temu

do tego Maka i Tanzyna!

Marcus
7 miesięcy temu

Jak można ODCHODZĄC z klubu, pozbyć się dobrego i lubianego przez kibiców zawodnika, tylko dlatego, że nie pasuje do prywatnej koncepcji odchodzącego trenera i nie dać szansy ( zawodnikowi, nowemu trenerowi i klubowi z którym ponoć tak bardzo się identyfikował? )
Jak małym trzeba być, by prywatna
 niechęć do zawodnika przesłoniła realną ocenę swojego warsztatu…

Rafi
Odpowiedź do  Marcus
7 miesięcy temu

Za to jest Zieliński. Widział ktoś Zielińskiego ??

11
0
Would love your thoughts, please comment.x