Ruszają zapisy do Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa”
11 marca 2010, 23:58 | Autor: Ryan
Informujemy, że od dnia dzisiejszego jest możliwość zapisania się do Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa”. Szczegóły znajdziecie poniżej. Zapraszamy!!!
DEKLARACJA CZŁONKOWSKA DO POBRANIA
Wpisowe do Stowarzyszenia to jednorazowy koszt 20 zł. Składka członkowska miesięczna – 10 zł lub opłata jednorazowa 100 zł za cały rok. Osoby niepełnoletnie są zwolnione ze składek członkowskich.
Deklaracje umożliwiające wstąpienie do Stowarzyszenia będziemy również rozdawali na najbliższym meczu Widzewa w Poznaniu oraz na kolejnych meczach, również tych rozgrywanych na stadionie Widzewa.
Do deklaracji powinno być dołączone małe zdjęcie, które znajdzie się na legitymacji członkowskiej.
Aby usprawnić zapisy do Stowarzyszenia prosimy wypełnione deklaracje przekazywać do Liderów osiedli i FC, a ci z kolei proszeni są organizację tego tematu w swoich kręgach.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska